Srpen 2012

Flora

28. srpna 2012 v 11:41 | Musa02
FLORA

popis:Flora je víla květin, ze kterých čerpá energii. Snaží se chránit přírodu a to se jí opravdu daří.Flora je citlivá a milá dívka.

Zajímavost:Flora je nejmladší ze skupiny, ale přesto se chová nejdospěleji. je to pilná žačka, která se snaží dosáhnout svého cíle.
Rodina:Pochází z planety Linphea.Tato planeta je velmi nádherná díky svým nadýchaným loukám plných květin.


Chyby a slabiny:Flora je velice trpělivá a vůbec není marnivá, s jedinou výjimkou: dává si záležet na tom, jakým parfémem se navoní. Je velice roztomilá a tím i trochu naivní, ale protože je zároveň na svůj věk dospělá, vždycky se o sebe dokáže velmi dobře postarat.

Bloom

27. srpna 2012 v 16:50 | Musa02
BLOOM


Síla: dračí ohenˇ
Věk:16
Datum narození:16.prosince
Její špatná vlastnost:nepořádnost
Její dobré vlastnosti:citlivost,charakter je milá čestná a statečná
Vílí jméno:Dragon
Specialista:Sky
Zajímavost:Bloom jednou převedl temný lord či temný pán na svou stranu,ale díky svým léčivím schopnostem které už měla dřív se vyléčila
Rodina:Bloom vyrostla na zemi s adoptivními rodiči opravdovou rodinu našla až ve filmu jménem výprava do straceného království.Její rodiče se jmenují otec Oritel a matka Marion.
Vášenˇ:magie
Jaká je Bloom:nepořádná,citlivá,impulzivní,charakteristická,čestná,milá a statečná.
Pixie:klíčenka
Domácí mazlíček:králíček Kiko
Domovská planeta:v podstatě Země a Domino

Úvod

27. srpna 2012 v 15:15 | musa02
Na této stránce se dozvíte vše o Winx Clubu. Nejen o nich ale i o jejich nepřátelích,učitelích a školách. Můžete tu najít (později samozřejmě) fotoalba která budou odlišena takže se v tom vyznáteUsmívající se. Když tu bude nějaká chyba napište do komentářů. Budu se snažit sem dát toho co nejvíc.

VAŠE MUSA02